Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Panamos rinktinės treneris: belgai yra kito lygio komanda nei argentiniečiai


Jau šiandien į kovą su belgais stojančios Panamos rinktinės treneris pabrėžė būsimų varžovų stiprumą ir pareiškė, jog jie yra stipresni ir už argentiniečius.

Prieš susitikimą Panamos rinktinės treneris Hernanas Dario Gomezas buvo paklaustas ar jo rinktinė gali pakartoti islandų pasiekimą ir pirmajame ture atimti taškų iš favoritų. Pateikdamas savo atsaką jis pabrėžė, jog jų laukia galingesnis varžovas už argentiniečius.

„Neatmetu tos galimybės – visko gali nutikti. Tačiau turiu pabrėžti, kad Argentina nėra to pačio kalibro komanda kaip Belgija. Islandai buvo sėkmingai pasirodę Europos čempionate ir tarp jų bei argentiniečių nebuvo tokio didelio lygių skirtumo, kaip tarp mūsų ir Belgijos. Mes nesame favoritai, tačiau negali žinoti kas gali įvykti“, - teigė. H. Gomezas.

Panamos rinktinė į kovą su belgais stos 18:00 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
123
0 4 06-18 10:31
MettaworIdpeace:
Na tiek Belgija, tiek Argentina yra futbolo gigantes. Skirtumas tas, kad belgai neturi metro pem problemeles, kuri zaidzia del saves, del savo statistikos, del driblingo indekso, net gi sudeti formuoja, kad niekas jo neuzgostu, i pergales jis maziausiai ziuri. Ta ir matem rungtynese su Islaindija akivaizdziai
(palaiko Real Madrid C.F., Portugalija) DDDDDDDDDDDDDDDDDD
tomettaworldp
0 2 06-18 12:12
belgija futbolo gigante ,kaip ir argentina?,gal tu nejuokink ,kiek argentina pasiekus o ka belgai?
K
1 3 06-18 11:49
123:
(palaiko Real Madrid C.F., Portugalija) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sveikinu, pastebėjai didžiausią eurofootball.lt idiotą Toks dundukas masturbuojas Ronaldo instagramą įsijungęs
Vaidoshius
5 7 06-18 08:17
Biški mąstantis treneris matosi. Argentina lyginant poziciją į poziciją su kitom komandom maximum į top10 patenka. Tik centro puolėjo (Lavonero, Higuain, Icardi, iš dalies Dybala, nes jis yra pagalbinis puolėjas) ir atakuojančio saugo (Messi) pozicijose turi pranašumą praktiškai prieš bet kurią rinktinę. Bet į aikštelę leisti atitinkamai pagal taktiką gali max du puolėjus, o Argentina dėl ribotų galimybių saugų ir gynėjų gali leisti maximum vieną puolėją, kad komanda neišsibalansuotų. Visos kitos Argentinos pozicijos be retų išimčių kaip Otamendi ar iš bėdos Biglia yra užpildytos arba baigiančiais supūti dėl vienokių ar kitokių priežasčių žaidėjais kaip Dive Maria ar Maskaradas, arba niekam negirdėtais žaidėjais be rimtų varžybų patirties. Lauksim belgų pasirodymo, gal čia bus jų čempionatas, rinktinės branduolys jau kurį laiką tas pats, turėtų būti apsitrynę ir pademonstruoti savo žaidimą.
MettaworIdpeace
8 4 06-18 10:01
Na tiek Belgija, tiek Argentina yra futbolo gigantes. Skirtumas tas, kad belgai neturi metro pem problemeles, kuri zaidzia del saves, del savo statistikos, del driblingo indekso, net gi sudeti formuoja, kad niekas jo neuzgostu, i pergales jis maziausiai ziuri. Ta ir matem rungtynese su Islaindija akivaizdziai