Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Prieš tragišką įvykį sutartį su E. Sala pasirašęs "Cardiff" turės sumokėti 6 mln. eurų


FIFA baigė tyrimą dėl tragiškai pasibaigusio sandorio tarp "Nantes" ir "Cardiff City" klubų.

Priminsime, kad "Cardiff" praėjusią žiemą iš "Ligue 1" pirmenybėse rungtyniaujančio "Nantes" įsigijo 28-erių metų futbolininką Emiliano Sala. Argentinietis spėjo pasirašyti sutartį su Velso klubu, tačiau antrą kartą grįžęs į Prancūziją atgal į Kardifą nebesugrįžo – į vandenyną nukrito jį skraidinęs privatus lėktuvas.

Po to, kai E. Sala kūnas buvo ištrauktas iš vandenyno dugno, tarp klubų pradėjo virti nesutarimai dėl sumos, kurią už futbolininko paslaugas turėjo sumokėti "Cardiff".

Tuomet dar "Premier" lygoje rungtyniavęs "Cardiff" už futbolininką sutiko pakloti 15 mln. svarų sterlingų, tačiau iškart po tragiško įvykio Velso klubas pakeitė planus.

"Nantes" iškart kreipėsi į FIFA, kuri tik šiandien pranešė galutinį verdiktą – "Cardiff" klubui reikės išmokėti 6 mln. eurų sumą.

Toks sprendimas neturėtų tenkinti nei vieno, nei kito klubo: "Nantes" liks taip ir nesulaukęs likusios sumos, kuri buvo sutarta prieš nelaimingą atsitikimą, o "Cardiff", nenorėjęs mokėti visiškai, vis tiek turės patuštinti kišenę.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

SakaloAkis
2 14 09-30 19:19
Kompromisas
0 0 10-02 08:49
Kas per priedas? Jei jau sutartis yra phh turi sumokėti. Tarkim perka Barca Neymar įsimokėtinai ir atvaro žaidžia ir skrenda atostogų ir krenta pupupu. Tai nereiktų likusios sumos mokėti nes nukrito?