Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Benderis ragina L. Bailey ignoruoti "Premier" lygos grandus


Svenas Benderis paragino savo komandos draugą Leoną Bailey likti Leverkuzeno "Bayer" gretose nepaisant pajėgių Anglijos klubų susidomėjimo.

Krašto puolėjas iš Jamaikos šį sezoną žaidžia puikiai ir per 24 "Bundesliga" susitikimus yra įmušęs devynis įvarčius bei atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus.

Neseniai savo ateitį su "Bayer" susiejo kitas talentas Julianas Brandtas, tad Benderis tikisi, kad 20-metis paseks jo pėdomis.

"Jis turi ypatingų savybių - jis yra neįtikėtinai greitas bei puikiai driblinguoja. Visgi, nesitikėjome, jog jis prasimuš taip greitai. Šis pavyzdys rodo, kad futbolo tempas yra labai didelis", - Benderis pasakojo Goal.com.

"Svarbu, jog jis susitvarkytų su jam skiriamu dėmesiu ir nepradėtų norėti per daug dalykų per anksti. Dabar visi visko nori iš jo."

"Jam tik 20 metų, taigi, jis dar turi potencialo tobulėti. Jis yra puikus žaidėjas ir veikiausiai vieną dieną išvyks už didelę sumą, bet aš noriu, kad jis liktų su mumis dar ilgą laiką."

Benderis pridūrė, jog, nors dabartinė situacija su išpūstomis sumomis perėjimų rinkoje yra "nereali", pačių žaidėjų dėl to kaltinti nereikėtų.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes