Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Susirūpinimas futbolo bendruomenėje: dingusiame lėktuve skrido "Cardiff" naujokas


2019-01-22 12:04:08 Premier League FC Nantes Atlantique

Antradienio rytą žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Į Kardifą skridęs "Piper Malibu" modelio lėktuvas dingo kartu su jame buvusiu "Cardiff City" naujoku Emiliano Sala.

BBC praneša, kad futbolininkas kartu su dar vienu įgulos nariu pirmadienį vakare pakilo iš Nanto ir turėjo pasiekti Kardifą, tačiau 20 val. 30 min. vietos laiku prie Normandijos salų buvo prarastas ryšys su lėktuvo pilotu.

Informuojama, kad pilotas skrisdamas 5000 pėdų aukštyje susisiekė su Džersio oro eismo kontrolės centru ir paprašė leidimo nusileisti, tačiau lėktuvui būnant 2300 pėdų aukštyje ryšys dingo ir iki pat šiol nebuvo gauta jokios informacijos.

"Cardiff City" pirmininkas Mehmetas Dalmanas situacijos kol kas plačiau pakomentuoti negalėjo: "Mes esame susirūpinę šiomis naujienomis. Palauksime oficialios informacijos prieš bandydami kažką pasakyti plačiau. Aišku tai, kad jaudinamės dėl Emiliano Sala saugumo."

Iki pat šiol yra vykdoma dingusio lėktuvo paieška.

"Cardiff" 28-erių metų futbolininką iš "Nantes" klubo įsigijo tik praėjusį šeštadienį. Jis klubui kainavo rekordinius 15 mln. svarų sterlingų.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

My Solskjaer
0 11 01-22 12:59
Ne kokios naujienos, vilčių mažai. ;(
FenomenoR9
5 3 01-22 13:40
vel bus prasmeges skradziai kaip mh370