Jeigu tai vyktu Rusijoje visi piltu suda sakytu teroristai pazeidziamos teises ir t.t bet kai tai daro Amerikonai visiem gyliai pajibat soka pagal ju dudele, nenustebciau jeigu dar sakytu kad su bucais zaist negalima Iranui..
Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.