Na ka, dabar jau aisku - Ronaldo atvaziuos ir 2030 zaist, nes “im back” :))) imuse tai imuse,viskas ok. bet tie jo komentarai, lyg cis koks pasaulio stebuklas ivykes butu
Isivaizduokit, kas butu, jei CR butu tokio neimuses, kokio neimuse KAne??? Oi jam i pensija laikas. Oi treneris neturi kiausu. Oi jam saviagarba neleidzia pradet nuo suolo....