Po susitikimo su Uzbekistanu, kiek Ronaldo fanų buvo. Nebuvo galima kažko komentaruose apie jį parašyti, bent kiek iš kritiškesnės pusės, nes iškart visi užsiputodavo. Na va, kaip ten jis sakė "aš grįžau", dabar gali pasakyti "aš išėjau"... Inkaras jis Portugalijos rinktinei ir tik vietą aikštelėje užiminėja ir man gaila, kad dėl jo vieno interesų, savimilės, narcizimo. Kad dėl viso to, kiti komandos nariai turi aukoti savo šansus kovoti dėl titulų.
Na man 60min. Los Andžele rodo 22 laipsnius, bet esmės nekeičia, futbolą žaisti, tai palankus oras. Bet kaip sakai, nonsenas tos "atsigaivinimo pertraukėlės". Kristų temperatūra iki 15 laipsnių, piltu lietus, tai vistiek kėlinio viduryje stabdytu dėl tos "reklamos pertraukos".