norvegai atrodo prie brazilus turi tarpusavio macu per istoriją pranašumą , berods vieninteliai iš viso pasaulio , tiesa nedaug kartų jie yra žaidę , bet vistiek.
Neliūdėkit, niekas tos Argentinos nepalaiko, tiesiog matot, ką norit matyti. Laimėti visos komandos nori, kokiu būdu, nesvarbu! Svarbu neperžengti ribos!