Nesuprantu kam jie tą Canobio laikė šitaip ilgai nors reikėjo jau pirmam kėlinyje išvaryt jį. Elgėsi kaip atsiprašant iš džiunglių ištrūkusi laukinė gorila. Paskui gavęs raudoną pabaigoje iš niekur nieko teisėją užsipuolė (kibo į atlapus). Nors jį ten visi ramino.