Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės
O kur sitam straipsnyje paminetas Ronaldo? Vos tik naujiena apie Messi taip subega paverkti apie cr 😂 graudus zmogeliai vargingus gyvenimus gyvenat tiek negatyvo kupini
Nesuprantu kam jie tą Canobio laikė šitaip ilgai nors reikėjo jau pirmam kėlinyje išvaryt jį. Elgėsi kaip atsiprašant iš džiunglių ištrūkusi laukinė gorila. Paskui gavęs raudoną pabaigoje iš niekur nieko teisėją užsipuolė (kibo į atlapus). Nors jį ten visi ramino.