Milanas yra vienas iš nedaugelio klubų, kurie fiksuoja pelną jau kelis metus iš eilės. Ir tai nepaisant to, kad Čempionų Lygoje nežaidžia. Be to, pardavus keletą kitų nepasiteisinusių žaidėjų, pvz Nkunku ir Gimenez, galima sakyt, būtų padengta didžioji dalis šito transfero.
Bet kuriuo atveju atmetant politika, Iranui didele pagarba. Nei vieno maco nepralaimejo, sukovojo kaip turi buti, jei ne ta mikrometro nuosale pries Egipta butu iseje toliau, nors ir dabar turi sansu, jie tikrai to nusipelne. Butu idomi pora Iran vs USA
Turi pagrindo pykti, juk čia jų teisės pažeidžiamos. Ot pridirbo normaliai ten tas FIFA taikos "laureatas" kur ale labai nori Nobelio taikos premijos. Per jį dabar visam pasauliui tenka kentėti ir mokėti didžiulę kainą
Kas jau kas bet Amorimas tikrai gerus žaidėjus prisivilioja, jei ne jis didelis klausimas ar Ramosas būtų atėjęs, bet kai portugalai žinantys viens kitą, tikrai perėjimas neabejoju bus sklandus. Sėkmės