J. Rodriguezas: "Bayern" klube esu laimingas

Miuncheno "Bayern" ekipos saugas Jamesas Rodriguezas tvirtina, kad pasirinkdamas Vokietijos čempionus nesuklydo ir dabar mėgaujasi žaidimu šioje komandoje.

Praėjusią vasarą įvyko kiek netikėtas sandoris - Madrido "Real" sutiko 26-erių metų futbolininką dviem sezonams paskolinti "Bayern" ekipai. Bavarai per du sezonus "baltiesiems" turės sumokėti 13 milijonų eurų, o norėdami įgyti visas teises į jį 2019 metais turės pakloti dar 40 mln. eurų.

Iš pradžių J. Rodriguezui sunkiai sekėsi įsilieti į naują komandą, tačiau dabar kolumbietis yra tvirtas startinės sudėties žaidėjas ir yra visą savo dėmesį sutelkęs į "Bayern".

"Nėra jokių kitų klubų - aš lieku "Bayern" gretose", - gandus apie išvykimą iškart paneigė J. Rodriguezas. - Esu labai laimingas ir jaučiuosi itin komfortabiliai šioje komandoje, todėl daugiau apie nieką kitą negalvoju".

Žiniasklaidoje sklido kalbos, kad J. Rodriguezas buvo mažiausiai patenkintas Carlo Ancelotti atleidimu, nes būtent dėl jo ir rinkosi "Bayern", tačiau Juppo Heynckeso atvykimas kolumbiečiai net padėjo pagerinti savo žaidimą ir abu jie palaiko šiltus santykius.

"Juppas Heynckesas yra aukščiausios klasės treneris. Mes kalbamės tikrai daug ir man labai padeda tai, kad jis gali kalbėti ispaniškai.

Po mažu atrandu savo žaidimo ritmą. Labai daug prie mano žaidimo prisidėjo tai, jog pagaliau gaunu daug laiko žaisti. Tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl norėjau palikti "Real", - pridūrė J. Rodriguezas.

J. Rodriguezas šį sezoną per 19 rungtynių pelnė du įvarčius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
 • eee

  jau pries savaite ta pati straipsni buvot ikele

  • +7
 • eee

  jau pries savaite ta pati straipsni buvot ikele

  • +7
 • eee

  jau pries savaite ta pati straipsni buvot ikele

  • +7

Kitos naujienos