Lietuvos moterų rinktinė pralošė Liuksemburgui

Kitų metų Europos čempionato atrankos kovoms besiruošdama Lietuvos moterų nacionalinė futbolo rinktinė žaidė kontrolines rungtynes Liuksemburge ir pralaimėjo minimaliu rezultatu 0:1.

Šios rungtynės buvo ketvirtasis rinktinių susitikimas. Komandijos iki šiol buvo pasidalijusios po pergalę, kartą dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos komanda turėjo iniciatyvą, tačiau pralaužti varžovių gynybos nesisekė.
Po pertraukos pavojingų atakų surengė ir šeimininkės, kurioms pavyko sužaidus kiek daugiau nei valandą pelnyti įvartį.

Paskutinę rungtynių minutę lietuvės galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pirštų galais kamuolį atmušė Liuksemburgo vartininkė.

Dvikovos metu rinktinės treneris Rimantas Viktoravičius davė parungtyniauti visoms 18 futbolininkių, kurios atvyko į Liuksemburgą.

Artimiausias oficialias rungtynes Lietuvos rinktinė turėtų žaisti kitų metų pavasarį, kai prasidės Europos čempionato atrankos varžybos.