PČ atranka: latviai nusileido norvegams, Liuksemburgas metė rimtą iššūkį Serbijai © REUTERS nuotr.

Atranka į Pasaulio čempionatą toliau tęsiasi. Šįkart prieš vakarines rungtynes, kurios prasideda, buvo sužaistos dar net 6 rungtynės.

Latviai namuose patyrė pralaimėjimą prieš norvegus 0:2. Pirmajame kėlinyje jau 9-ąjį savo įvartį už rinktinę įmušė Erlingas Haalandas, o antrajame kėlinyje tašką padėjo Mohamedas Elyounossi.

Tuo tarpu, Serbija gan rimto iššūkio sulaukė iš Liuksemburgo. Nors rezultatas 4:1 nesako, jog rungtynės buvo atkaklios, tačiau iki 81-osios minutės serbai pirmavo vos vienu įvarčiu. Kamuolio kontrolės procentas šiame mače irgi buvo panašus (54% – 46%). Svečiai kėlė daugiau kampinių ir metė rimtą iššūkį Serbijai.

Grupė A: Airija 1:1 Azerbaidženas

Grupė D: Suomija 1:0 Kazachstanas

Grupe H: Kipras 0:2 Rusija

Slovėnija 1:0 Malta