"Saint-Etienne" prarado taškus, o prie jo priartėjo "Marseille" (VIDEO)

Sužaisti trys paskutinieji Prancūzijos čempionato turo mačai.

Į ketvirtąją vietą nukrito taškus prieš "Rennes" praradęs "Saint-Etienne" klubas, kuriam dukart teko vytis savo priešininkus.

Reno futbolininkus iš pradžių į priekį išvedė 41-ąją minutę pasižymėjęs Benjaminas Bourigeaud, tačiau rezultatas greitai tapo lygus po Gabrielio Silvos tikslaus smūgio.

Po pertraukos abi ekipos apsikeitė 11 metrų baudiniais - antrosios rungtynių dalies pradžioje jį "Rennes" gretose realizavo Wahbi Khazri, o 70-ąją minutę įmušė Jonathanas Bamba.

Susitikimas toliau klostėsi apylygiai ir pasibaigė rezultatu 2-2.

Šiek tiek vėliau dar vieną pergalę pasiekė po dviejų nesėkmių sezono pradžioje atsigavęs "Nantes", kurį treniruoja Claudio Ranieri. Šįkart išvykoje nugalėtas naujokas "Strasbourg".

Aikštės šeimininkai persvara neilgai džiaugėsi pasižymėjus Nuno Da Costai, tačiau iškart po jo smūgio pasižymėjo Adrienas Thomassonas, o neilgai trukus dar vieną tikslų smūgį pridėjo Leo Dubois.

Visa tai nutiko per 24 rungtynių minutes, tačiau šių įvykių pakako, jog paaiškėtų galutinis rezultatas.

Vakare namie užtikrintai tris taškus prieš "Toulouse" namuose iškovojo "Marseille" vienuolikė.

Rungtynių eigą Rudi Garcios auklėtiniai kontroliavo nuo pat pirmųjų minučių, o į priekį juos Florianas Thauvinas po Lucaso Ocamposo perdavimo išvedė 32-ąją minutę.

Varžovai itin pavojingų progų nesukūrė, o antrajame kėlinyje pasižymėjo pats Ocamposas, puikų smūgį atlikęs po Dimitri Payet pakelto kampinio.

Dvikova baigėsi rezultatu 2-0 ir "Marseille" pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

"Saint-Etienne" 2 - 2 "Rennes"
[0-1] 41' Benjamin Bourigeaud
[1-1] 45' Gabriel Silva
[1-2] 54' Wahbi Khazri (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 70' Jonathan Bamba (iš 11 metrų baudinio)
90' Gabriel Silva ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"Strasbourg" 1 - 2 "Nantes"
[1-0] 10' Nuno Da Costa
[1-1] 13' Adrien Thomasson
[1-2] 24' Leo Dubois

"Marseille" 2 - 0 "Toulouse"
[1-0] 32' Florian Thauvin
[2-0] 62' Lucas Ocampos

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10613458" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>