"Tottenham" antrajame kėlinyje sutriuškino "Southampton" ekipą (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Anglijos "Premier" įvyko paskutinioji 18-ojo turo dvikova.

"Southampton" savo žiūrovų akivaizdoje susigrumė su Londono "Tottenham" ekipa. Mauricio Pochettino treniruojama komanda pirmoji praleido įvartį, tačiau atsitiesė ir varžovus patiesė rezultatu 1-4.

Rungtynės prasidėjo greitu šeimininkų įvarčiu - po standartinės situacijos galva kamuolį į Hugo Lloriso ginamų vartų tinklą pasiuntė Virgilas van Dijkas.

Po praleisto įvarčio "Tottenham" iškart bandė atsitiesti, tačiau "šventieji" itin pavojingai pereidavo iš gynybos į ataką. Po pirmųjų 15 minučių "Spurs" ekipai pavyko perimti visišką iniciatyvą ir 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva rezultatą išlygino Dele Alli.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rimtesnių įvykių nebuvo ir komandos į rūbinę žengė rezultatui esant 1-1. Antrasis kėlinys prasidėjo M. Pochettino auklėtinių spurtu - 52-ąją minutę Harry Kane'as pasiekė puikų įvartį po kampinio.

Lyg to būtų negana, 57-ąją minutę "Southampton" liko žaisti dešimtyje, kai prieš D. Alli neleistinai prasižengė Nathanas Redmondas sulaukė raudonos kortelės. Vis dėlto "šventiesiems" nusišypsojo sėkmė - H. Kane'as nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į vartus nuo 11 metrų žymos.

"Southampton" dar bandė atsitiesti, tačiau "Tottenham" rungtynių pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą ir pasiekė užtikrintą pergalę. 85-ąją minutę Heungas-Minas Sonas pranašumą padidino, o galutinį tašką vos po dviejų minučių padėjo pirmojo įvarčio autorius D. Alli.

"Tottenham" su 36 taškais Anglijos pirmenybėse užima penktąją poziciją ir nuo lyderių atsilieka 10 taškų skirtumu. "Southampton" po pralaimėjimo lieka aštuntoje vietoje.

"Southampton" 1 - 4 "Tottenham"
2' [1 - 1] V. van Dijk
19' [1 - 1] D. Alli
52' [1 - 2] H. Kane
85' [1 - 3] H-M. Son
87' [1 - 4] D. Alli
57' N. Redmond ("Southampton") pašalintas iš aikštės
58' H. Kane ("Tottenham") nerealizavo 11 m. baudinio