• doci (IP: fd2383c07)

    Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti

    • 0
  • ROPE22 (IP: abf16bc6b)

    Vokiškasis Ronaldo vartuose dar pridarys bėdų. Čia ne Bayern, jo pastovias kliurkas žvėrišku puolimu užmaskuoti bus sunku. Prieš Ekvadorą nieko neturiu - gera, įdomi komanda. Bet Kvitkausko (įdomu kiek pastatė?) ir jo klapčiuko Krasnicko neslepiamas simpatizavimas ir inkštimas nuo pat rungtynių pradžios verčia turėti komandą, kurios iškritimo norėčiau kuo greitesnio. Galima bus žiūrėti visas likusias rungtynes SU GARSU.

    • -1
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    gerai ,kas ekvadoras pateko i atkrintamasias,jiems juodai nesiseke pries kurosao ,ten daug progu ,virpstu buvo o baigesi 0-0 ,tikrai tada buvo verti pergales .O snd vokieciams nieko nereiske rungtynes ,o ekvadoras uzsivede ,kovojo tik del 3 tasku .Ir dar vokieciai imuse tikrai po teiseju klaidos

    • 3