Dienos nuotrauka
Kaip Jordanijoje stebimos pasaulio čempionato kovos
(2)
Kaip ir buvo aišku, kad šitas D. šizofrenikas tai dabar ir prisigavo iš kelių accountu rašinėja ta patį eurofootball pradėjo IP rodyti ir ligoniai matosi iškart. 😀 😀
Du accountai, boobie ir D, vau prigavai , ką visi žino. Kartais per spėliones susimaišydavo ir ar jei nepabaigdavau minties pridėdavau mintį su kita anketa iš telefo. Viskas apgalvota, o šizofreniku vadint negražu. Iš Boobie praktiškai nerašau, galit statistuką per 10 metų gerų pažėt :)
Pirmose varžybose visai gerai atrodė, įdomu kaip toliau bus:)
classic Man United
Kaip ir buvo aišku, kad šitas D. šizofrenikas tai dabar ir prisigavo iš kelių accountu rašinėja ta patį eurofootball pradėjo IP rodyti ir ligoniai matosi iškart. 😀 😀
Cia tokiu ligoniu pilna sitam saite patikek 😂
Ant ko tik jie nemeta 😂
Kaip ir buvo aišku, kad šitas D. šizofrenikas tai dabar ir prisigavo iš kelių accountu rašinėja ta patį eurofootball pradėjo IP rodyti ir ligoniai matosi iškart. 😀 😀
Dar ir pats save prisidavei su tuo paciu siame puslapyje registruotu accountu is skirtingu IP rasineji sokinedamas per skirtingus VPN serveriukus 😀 😀 😀 😀
Toks įspūdis, kad iš vienų rungtynių nusprendė 🙂. Tik sužaidė pormą grajų gerai ir tinklai metami. Bet nieko nuostabaus, per tą pusantro mėnesio dar ne vienas tinklas bus metamas. Ypač šansas mažosiom šalims ir jų žaidėjams, kaip pvz. Žaliojio Kyšulio vartininkui 💪
Kaip ir buvo aišku, kad šitas D. šizofrenikas tai dabar ir prisigavo iš kelių accountu rašinėja ta patį eurofootball pradėjo IP rodyti ir ligoniai matosi iškart. 😀 😀
Nu 😀
Kaip ir buvo aišku, kad šitas D. šizofrenikas tai dabar ir prisigavo iš kelių accountu rašinėja ta patį eurofootball pradėjo IP rodyti ir ligoniai matosi iškart. 😀 😀
Man United sutaupė pinigų nuo Amorimo, kadangi su Milan sutartį pasirašė ir dar reik Rashfordą iškišt ir manau galėtų šitą paiimt. Kol kas WC su Japonais tikrai gerai atrodė, galintis kontroliuot kamuolį, judrus, veržlus, tikrai neblogas žaidėjas
Su Japonais labai patiko vaikis, puikiai ir PL lygoj atrodė. 100% būčiau už.