Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Brazilus iš pasaulio čempionato eliminavę belgai keliauja į pusfinalį (VIDEO)


Penktadienį vakare Kazanėje buvo sužaistos antrosios pasaulio čempionato ketvirtfinalio rungtynės. Belgija sukūrė dar vieną sensaciją šiame turnyre – pasiekė du įvarčius ir išmetė brazilus iš pasaulio čempionato.

Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos – kiek ilgiau su kamuoliu buvo brazilai, tačiau belgai užsidarė gynyboje nebuvo. 7-ąją minutę po kampinio kamuolys nuo Thiago Silvos kojos pataikė į virpstą, tačiau smūgis buvo labai silpnas.

13-ąją minutę Brazilijos rinktinė netikėtai buvo nubausta – po kampinio Fernandinho itin apmaudžiai įsimušė į savus vartus ir rezultatas tapo 1:0 Belgijos rinktinės naudai.

Brazilai po praleisti įvarčio bandė aktyvinti savo žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau greitu įvarčiu atsakyti nepavyko – Coutinho ir Marcelo smūgiai didesnių problemų Thibaut Courtois nesukėlė.

31-ąją minutę Brazilija buvo pasiųsta į nokdauną – greitą ataką iš gynybos į puolimą surezgę belgai padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o puikaus įvarčio autoriumi tapo Kevinas De Bruyne.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką brazilai priešnuodžių prieš belgų gynybą taip ir nerado, todėl komandos į rūbinę nužengę rezultatui esant 2:0.

Antrąjį kėlinį brazilai pradėjo aktyviai, tačiau tankiai savo aikštės pusėję žaidę belgai nepaliko jokių erdvių varžovams.

Rungtynių tempas nekrito – Brazilijos futbolininkai dominavo su kamuoliu ir ieškojo spragų varžovų gynyboje. Iš kraštų pavojingai žaidė Neymaras ir Douglasas Costa, bet ir šiems atrasti erdvių nepavyko.

76-ąją minutę Brazilijos viltys užsikabinti šiose rungtynėse grįžo – nuostabų perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Philippe Coutinho padėjo kamuolį „ant lėkštutės“ po keitimo pasirodžiusiam Renato Augusto, kuris tiksliu smūgiu galva sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio.

80-ąją minutę tas pats R. Augusto jau vos neišlygino rezultato – saugas be priežiūros pasileido bėgti link varžovų baudos aikštelės ir smūgiavo visai šalia vartų.

93-ąją minutę Neymaras turėjo paskutinę galimybę išplėšti lygiąsias, tačiau T. Courtois parodė savo meistriškumą – belgas fantastiškai reagavo į brazilo smūgį ir atvedė savo komandą į vieną skambiausių pergalių savo šalies istorijoje.

Brazilija, laikyta turnyro favorite, savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje. Belgija pusfinalyje susigrums su Prancūzija.

Rezultatas:

Brazilija 1 – 2 Belgija
13‘ [0 – 1] Fernandinho (į savus vartus)
31‘ [0 – 2] K. De Bruyne
76‘ [1 – 2] R. Augusto

 

 

 

 

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Hmm
22 197 07-06 20:32
Žalia belgai, raudona brazilai !!!
Jesus
1 116 07-06 21:59
Hazardo pavyzdys Neymarui kaip zaist po prazangu Net ir pirmaujant po baudu nekrenta ir raitosi o bega toliau.
EC
2 104 07-06 23:15
Na ką, pasaulio čempionatas baigėsi, beliko Europos...
K
3 103 07-06 21:55
Vien del Naymaro nesinori kad brazilai laimetu WC. Be jo visai simpatiska butu komanda
Tyliu
1 36 07-06 21:50
Kaaaaaaaaaaaai šovė DDDD sudauzys tuos miznius da nu nx