Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Rugpjūčio 13 d. transferai ir gandai: "Milan" nepasiduoda dėl "Lazio" saugo įsigijimo


2018-08-13 11:41:39 Transferai A.C. Milan

Liepos 1 d. oficialiai atsidarė žaidėjų perėjimų langas - garsiausi Europos klubai pradeda formuoti savo sudėtis 2018-19 metų sezonui.

"EuroFootball.lt" tęsia savo tradicinę rubriką ir iki transferų lango pabaigos pateikia įdomiausias dienos naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus ar jau įvykusius sandorius.


Gianluca Di Marzio patvirtino, kad Tiemoue Bakayoko sėkmingai atliko medicininį patikrinimą ir nuomos sutartimi prisijungs prie "Milan". Po sezono italai turės galimybę išpirkti saugo kontraktą už 35 mln. eurų.

***

"Lyon" prezidentas teigia, kad yra 95 procentų tikimybės, kad Nabilas Fekiras liks jų komandos gretose. Kadangi "Premier" lygos transferų langas jau užsidarė, prancūzui ir nebėra patrauklių galimybių išvykti.

***

Madrido "Real" klubui artimas žurnalistas Jose Luisas Sanchezas praneša, kad Ispanijos sostinės ekipa šią vasarą atakuojančio plano žaidėjų nepirks.

***

"Milan" rimtai susidomėjo "Villarreal" krašto puolėju Samu Castillejo. "Rossoneri" norėtų į derybas įtraukti Carlosą Baccą, tačiau "submarinai" priims tik pasiūlymą be žaidėjo - 25 mln. eurų. (Di Marzio)

***

"Barcelona" komanda šią vasarą neabejotinai nebesusitars su Pauliu Pogba, tačiau katalonai vis dar nori naujo saugo ir bandys atnaujinti savo susidomėjimą Adrienu Rabiot. ("Mundo Deportivo")

***

"Aston Villa" ir "Derby County" norėtų iš Madrido "Real" pasiskolinti Martiną Odegaardą, tačiau "baltieji" renkasi tarp "La Liga" klubų. ("Daily Express")

***

Keita Balde šiandien taps Milano "Inter" žaidėju. Madų sostinės ekipa sumokės 5 mln. eurų nuomos mokestį ir po sezoną galės įgyti visas teises į jį už 34 mln. eurų. (Di Marzio)

***

Sevilijos "Real Betis" derasi su Milano "Inter" dėl galimybės prisivilioti Joao Mario. Portugalas praėjusį sezoną rungtyniavo "West Ham" gretose ir jo tolimesnė ateitis Milane išlieka miglota. ("Mundo Deportivo")

***

"Milan" tęsia kovą dėl Sergėjaus Milinkovičiaus-Savičiaus įsigijimo. "Calciomercato" teigia, kad "rossoneri" siūlo 40 mln. eurų už sezono trukmės nuomą ir į sandorį dar įtraukia Fabio Borini. Taip pat "Milan" sutiktų pakloti dar 70 mln. eurų vasarą, jog įgytu visas teises į serbą.

***

"Valencia" netrukus sulauks dar vieno puolėjo - "šikšnosparniai" susitarė su Madrido "Atletico" dėl Kevino Gameiro įsigijimo. ("Marca")

***

OFICIALU: "Manchester United" savo auklėtinį Jamesą Wilsoną iki sezono pabaigos skolina "Aberdeen" ekipai.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes