Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rugpjūčio 18 d. transferai ir gandai: "Monaco" susidomėjo D. Vida, M. Darmianas lieka "Man Utd" gretose


2018-08-18 11:55:18 Transferai

Liepos 1 d. oficialiai atsidarė žaidėjų perėjimų langas - Europos klubai tęsia darbus formuojant savo sudėtis 2018-19 metų sezonui.

"EuroFootball.lt" tęsia savo tradicinę rubriką ir iki transferų lango pabaigos pateikia įdomiausias dienos naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus ar jau įvykusius sandorius.


"Monaco" domisi Kroatijos rinktinės gynėjo Damagojaus Vidos paslaugomis ir žada pateikti 17 mln. eurų pasiūlymą "Besiktas" komandai. ("France Football")

***

Stambulo "Galatasaray" tikisi, kad iki transferų lango pabaigos pavyks susitarti su Londono "Arsenal" dėl puolėjo Danny Welbecko nuomos sutarties, nors pats futbolininkas netrykšta noru išvykti. (AMK)

***

"Championship" pirmenybėse žaidėjų perėjimų langas vis dar yra atidarytas, todėl "Aston Villa" bando susitarti su Londono "Chelsea" dėl galimybės išsinuomoti Tammy Abrahamą. ("Daily Express")

***

"Marca" teigia, kad Madrido "Real" akiratyje yra jau klube rungtyniavęs Mariano Diazas, tiesa, tarp galimų kandidatų yra ir tokios pavardės kaip Mauro Icardi, Rodrigo bei Timo Werneris.

***

Jasonas Denayeris atvyko į Prancūziją užbaigti perėjimo į "Lyon" gretas. "Manchester City" sutiko belgą perleisti prancūzams. ("L'Equipe")

***

Dortmundo "Borussia" užsiprašė net 75 mln. eurų už atraminį saugą Julianą Weiglą. Jo paslaugomis buvo susidomėję PSG ir "Man City" klubai. ("France Football")

***

"Metro" skelbia, kad Paulis Pogba sulauks 4 mln. eurų premiją už lojalumą "Manchester United" komandai. Prancūzas buvo siejamas su išvykimu į "Barcą".

***

Madrido "Real" naujo saugo į Mateo Kovačičiaus vietą nepirks - Julenas Lopetegui liko patenkintas klubo auklėtinio Federico Valverde žaidimu ir šį sezoną jam suteiks šansą pirmoje komandoje. ("Marca")

***

Jose Mourinho patvirtino, kad Matteo Darmianas šią vasarą turėjo palikti "Man Utd" gretas, tačiau futbolininkas nesulaukė jokių patrauklių pasiūlymų, todėl ir šiam sezonui lieka klube.

***

Luka Modričiaus ateitis paaiškėjo su Italijos transferų lango pabaiga - kroatas taip ir neišvyko į Milano "Inter" ir dar šiam sezonui liks Madrido "Real" klube. Nemaža tikimybė, kad saugui tai bus paskutiniai metai Madride.

***

OFICIALU: "Parma" iš "Hebei China Fortune" įsigijo jau Italijoje anksčiau rungtyniavusį DKK rinktinės atstovą Gervinho.

OFICIALU: Joelis Campbellas daugiau nebėra Londono "Arsenal" futbolininkas - jis už simbolinę sumą buvo parduotas "Serie A" naujokui "Frosinone".

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

1 2 08-18 13:02
Tiek Gervinho, tiek Campbell prieš kelis metus dar buvo tikrai geri žaidėjai. Vien per 2014 PČ ne tik gerai žaidė, bet ir mušė įvarčius, kas žaidžiant tokiose rinktinėse kaip jų (tikrai nesakau, kad jos silpnos) yra ne taip jau paprasta. O Gervinho apskritai kartu su Totti ir Iturbe buvo Romos lyderiai. Todėl keista ir gaila, kad nusivažiavo ir dar tokiais karjeros metais.