Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Spauda: A. Griezmannas susitarė su "Barcelona"


Prancūzijos spaudoje pasklido gandai, kad bene geriausias šalies futbolininkas Antoine'as Griezmannas jau žino savo tolimesnę karjeros stotelę.

"Le 10 Sport" informuoja, kad 26-erių metų puolėjas jau pasiekė žodinį susitarimą su "Barcelona" klubu ir prie katalonų prisijungs artėjančią vasarą.

"Manchester United" buvo pagrindinis kandidatas įsigyti prancūzą. Neatmetama, kad "raudonieji velniai" vis dar gali pasirašyti sutartį su žaidėjų, tačiau naujausi spaudos pranešimai rodo, jog A. Griezmannas yra linkęs išvykti į Barseloną.

A. Griezmannas Madrido "Atletico" gretas rengėsi palikti jau praėjusią vasarą, tačiau dėl klubo užpuolusių bėdų - transferų draudimo - puolėjas liko Madride ir pasirašė naują sutartį, kuri turi 200 milijonų eurų išpirkos sumą.

Tačiau ir pasirašius sutartį buvo aišku, kad futbolininkas "Atletico" gretose greičiausiai liks tik šiam sezonui.

Pats sezonas prancūzui klostosi ne itin sėkmingai - per sužaistas 13 rungtynių pelnyti tik trys įvarčiai ir atlikta tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
re
1 12 11-14 17:20
200mln?!!
Asesu1
1 9 11-14 20:09
Na manau jis tikrai puikiai pritaptu Barsoje ir visai butu smagu pamatyti ji apsivilkus Barsos marskinelius tikrai manau jog jis yra labai auksto lygio zaidejas
1
1 9 11-14 17:45
Sorry:
Papasakojit kodel atleticas suspenduotas
Už tai, kad pažeidė FIFA reikalavimus įsigydami nepilnamečius žaidėjus
Vaidoshius
2 7 11-15 06:19
Sunku patikėt tokiom nesąmonėm. Jeigu būtų pirktas vietoj Dembele viskas tvarkoj, bet dabar kai yra Dembele už 140 limonų dar smeigti 200 už Griezmanną Nebent jau rimtai susirūpinta Kanibalu, kuris šiuo metu geriau lošia tik už absoliučiai tragišką Crapnaldo malką.
tai
0 4 11-14 17:51
re:
200mln?!!
Kad 100mln, nuo kada 200..