Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.
Ir kaip tai fizižkai įmanoma? Tarp stadionų pusantros valandos automobiliu, ok skristu sraigtasparniu greičiau. Bet foto laikai skiriasi 10min, per tiek net iš savo vip tribūnos nespėtu išeiti.