visi zaidejai rodo pagarba viens kitam, pripazista kai yra parodomas auksciausia klase. tas pats Messi niekad blogai neatsiliepe apie Ronaldo. bet vienintelis toks jau yra kur is seses instagramo rasineja apie save
Koks karstis kai buvo rungtyniu, kuriu metu termometro stulpelis neperzenge 20 laipsniu? Sitas korumpuotas melagis, kad ir i pautus musasi ir taip aisku, kad virinami pinigai per tas petraukeles.
Na kiek pagyrė viena žvaigždė Mbape ,Messi ,bet kita žvaigžde per daug arogantiškas ar dar kokios tai su juo problemos, bet paklaustas apie Messi,paprašė kito klausimo..Man tai viska pasako apie CR 7