Apie prezidento gerumą sprendi kai jis gali paskelbti nedarbo dieną? Klounas! Neužduodi sau klausimo,kad išsivysčiusiose šalyse tai tiesiog neįmanoma. Nesistebi kad tai padarė Lotynų Amerikos šalies prezidentas kurioje 30% žmoniu gyvena žemiau skurdo ribos? Gal todel ir atsilikusi šalis,nes gali paskelbti nedarbo dieną kada tik nori