Įdomus tu žmogus, supranti kad yra skirtingos laiko juostos ir kas mums nesąmonė 5val. ryto, nors nematau jokios nesąmonės. Tai tuo tarpu JAV vakarų pakrantėje buvo 7val. vakaro, kas yra geras laikas. Taip pat Paragvajuje, kuris žaidė 22val. vakaro, kas jiem tinka žiūrėti. Australija vidurdienis 12val.
Jeigu atvirai, tai man čia jau primena pensininkų kalbas iš serijos "mūsų laikais taip nebūdavo", "mes daugiau dirbdavome" ir pan. Visiškai nesutinku, kad vokiečiai nėra top lygio Pasaulio rinktinė. Ok pralaimėjo jie Ekvadorui, feilas, bet kam nepasitaiko? Išėjo jie iš grupės, išėjo pirmoje vietoje, kas yra svarbiausia ir dabar reikia koncentruotis į atkrintamas. O ne saviems apie savus negatyvą pilti.