Gausiu minusų, bet pasakysiu ką galvoju. Čia yra elemantarus populizmas, politikas tiesiog joja ant sportininkų nuopelnų. Ir šiaip, tokie dalykai yra planuojami, kaip nedarbo dienos ir pan. O ne kažkas vakaro, pasibaigus mačui staiga paskelbia nedarbo dieną. Ar suvokiate kiek tai problemų buvo pridaryta, kai niekas tam nesiruošė, įmonės ir įstaigos turėjo dirbti, bet nedirba.
Ir šiaip kaži, ar norėtum gyventi toje šalyje, kurią valdo toks šaunuolis prezidentas. Šalis kuri turi rimtų problemų su narkotikų mafija, skurdas, korpucija, nesaugumas.
po 2014m kai brazilijoj vokietija iskovojo PC titula ,jie 2018 ir 2022 m net is grupiu neisejo .Labai didele krize buvo pas tokia futbolo granda.Dabar jau is grupes iseita ,o kaip bus toliau matysim ,nors ,kaip zinoma specialistai jiems titulo neprognozuoja