• Julius1 (IP: de57919c3)

    Bet praleisti 4 nėra gerai 🤣

    • 1
  • Karlo (IP: 82dbd524a)

    Tai dar pasakyk , kad išvis išbėgti į aikštę prieš Aston Vila , tai jau yra pasiekimas , nu kiek tesis ši trgikomedija su tuo veikėju...

    • 1
  • F1G0 (IP: 0160ddfa3)

    🤭🤭🤭🤭🤭

    • 2
  • JezusGyvas (IP: 6a204892b)

    Lysas trolis, varyt lauk is komandos.

    • 6
  • tomistomas (IP: f56dc706f)

    Jis pradeda jau tyčiotis

    • 13
  • 1983A (IP: 1bc62f79d)

    Slotas, kitoms komandoms ir fanams tikra atgaiva.

    • 14
  • pavesis (IP: 8b2353bfa)

    Slotas teisus.., šiuo aspektu.

    • -4
  • maxevelis (IP: 425c6e717)

    Gerai kad jis lieka ir kitam sezonui👌🤣

    • 4