• ewfka (IP: 609630b46)

    Kai pusė komandos pusiau vokiečiai, negali tikėtis, kad jie ars aikštėje už Vokietiją

    • 0
  • Llaurynas (IP: d193604ff)

    Vienas is mano megstamiausiu visu laiku zaideju, bet nemanau kad dabar vokieciai individualiai silpnesni nei seniau, visi zaidzia geruose klubuose. Bet tada komanda buvo geresne tikrai, taip kad laikas parodys ar Tuchelis buvo teisus sakydamas kad jam nereikia geriausiu zaideju, o reikia geriausios komandos

    • 0
  • Kel... (IP: f31a83dc8)
    jerlickas (IP: 4e687f2fc)

    O man atrodo, kad parduotos varžybos buvo. Vokiečiams nieko nelemenciose varžybose.

    Na nepezek nesąmonių iki kokio lygio tavo mąstymas.Aisku ir suma žinai už kiek pasidavė.🙂🙂

    • -2
  • Brazilas1 (IP: 2dfe5d0e5)

    Vienas rungtynes pralošė gan gerai komandai ir visi pradėjo triest į kelnes..tai jei ispanai sužaidė 0-0 su nykštukais irgi ne pasaulinio lygio komanda..nebepreduoja į auksą..? Prasidės atkrintamosios pamatysim kas po kam, manau bus staigmenų..

    • 1
  • jerlickas (IP: 4e687f2fc)

    O man atrodo, kad parduotos varžybos buvo. Vokiečiams nieko nelemenciose varžybose.

    • 1
  • DonatasV (IP: 058f676b6)

    Jeigu atvirai, tai man čia jau primena pensininkų kalbas iš serijos "mūsų laikais taip nebūdavo", "mes daugiau dirbdavome" ir pan. Visiškai nesutinku, kad vokiečiai nėra top lygio Pasaulio rinktinė. Ok pralaimėjo jie Ekvadorui, feilas, bet kam nepasitaiko? Išėjo jie iš grupės, išėjo pirmoje vietoje, kas yra svarbiausia ir dabar reikia koncentruotis į atkrintamas. O ne saviems apie savus negatyvą pilti.

    • -2
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    po 2014m kai brazilijoj vokietija iskovojo PC titula ,jie 2018 ir 2022 m net is grupiu neisejo .Labai didele krize buvo pas tokia futbolo granda.Dabar jau is grupes iseita ,o kaip bus toliau matysim ,nors ,kaip zinoma specialistai jiems titulo neprognozuoja

    • 1
  • 9822bnk (IP: cd92e0851)

    100% teisus Švaini. Tai labai ribotų galimybių komanda. Dramblio kaulus įveikė tik atsitiktinumo dėka,gal pasiseks 1/16 bet tuo viskas baigsis. Laikas Vokietiją treniruoti geriausiems - Klopas,Tuchelis gal net Kompany

    • 5