A.Griezmanno "hat-trickas" garantavo "Atletico" ekipai pergalę prieš baskus (VIDEO)

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Madrido "Atletico" futbolininkai išvykoje susigrūmė su Bilbao "Athletic". Baskai pirmavo, tačiau Diego Simeone auklėtiniai antrajame kėlinyje pranoko varžovus.

17-ąją minutę "Athletic" įsivežė į priekį, kai įvartį pelnė Mikelis Rico. 46-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine'as Griezmannas, o vos po septynių minučių "Rojiblancos" jau pirmavo. Per likusį laiką buvo pelnyti dar du įvarčiai, o juos pelnė "hat-tricku" pasižymėjęs A.Griezmannas.

"Atletico" po pergalės iki antoje vietoje žygiuojančios "Barcelona" ekipos priartėjo trijaiš taškais.

Kitose rungtynėse "Villrreal" sutriuškino La Korunjos "Deportivo", "Malaga" palaužė "Elche", o "Granada" - Madrido "Getafe" susitikimas baigėsi taikiai.

"Athletic Bilbao" 1 - 4 "Atletico Madrid"

17' [1 - 0] M.Rico

43' [1 - 1] A.Griezmann

53' [1 - 2] R.Garcia (11m. baudinys)

73' [1 - 3] A.Griezmann

81' [1 - 4] A.Griezmann

"Villarreal" 3 - 0 "Deportivo"

10' [1 - 0] J.dos Santos

68' [2 - 0] L.Vietto

73' [3 - 0] L.Vietto

80' T.Pina ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Granada" 1 - 1 "Getafe"

40' [1 - 0] J.Cordoba

78' [1 - 1] E.Velazquez

"Elche" 1 - 2 "Malaga"

45' [1 - 0] D.Lomban

49' [1 - 1] I.Camacho

77' [1 - 2] L.Alberto

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • matracas

Kaip nieko neliko? Po keitimo jis belenkiek tiek energijos inesa, Mandzukicius del geltonu korteliu nezaide, kaip ir Koke, vietoj jo Saul tikrai gerai pasirode. Pats pandelis labai daug ka reiske, jei ne jis gal nebutu buves toks rezultatas, na kontaktas buvo, bet ne toks, kad butu vertas pendelio. Arda tai ir toliau lieka komandos dvasia, prisidejo prie visu triju Griezmanno ivarciu 😃

• +1
  • neliko

is arsenalo nieko kai isejo zviozdos

• -2
  • Šašlykas
    Fergie

Geras grajokas Griezmanas. Protingas ėjimas būtų Wengero, jeigu kviestųsi prancūzą pas save.

Nereikia, išėjo iš Sociedado ir nieko neliko iš jo.

• -3
  • Fergie

• +1
  • Titto

Griezmannas, gal galu gale issijudins. Nes cia Goalcom'as jau ji metu flopu rinko.. 😃 Ir rungtynes 16 turo ne paskutines, nes RM ir Sevilija like.