• Mykymauzas (IP: f2a836558)
    Marčius33 (IP: 032c1635c)

    Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.

    Holandas per intervių sakė kad tikriausiai mes gausime nuo France. To ir palinkėkim

    • 0
  • Marčius33 (IP: 032c1635c)

    Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.

    • 1