• Baryga (IP: 807a16176)

    Kovėsi kaip žvėrys. Pagarba Haičiui

    • 0
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    siaip haitis visumoj tikrai geriau zaide uz skotus ,kaip jie tada sugebejo jiems pralosti 0-1 O Dabar su nuliu tasku namo ,kaip ir skotai su 3 ,bet -3 ivarciu santykiu ,sansu beceik neturi,Priesinosi gerai moroko rinktiniai tikrai

    • 2
  • Llaurynas (IP: 7ff583460)

    Pagarba Haiciui, tikrai mete gera kova, nepasidave, sukovojo,manau kai jurie zaidejai tikrai galejo atkreipti skautu demesi i save

    • 8
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Haitis grynai visą širdį atidavė rungtynėse 😀 Pagarba!

    • 6