• Kei... (IP: f31a83dc8)

    .Nežinau ,kaip dėl klubų ,bet man patinka ,kad šiame PC yra 48 valstybės.Tikrai pamatome mažiau žinomas komandas,kurios suziba arba kokie tai atskiri iš šių komandų zaidejai

    • 3
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Man tai nesuprantama, visi veržiasi žaisti į tą klubų taurę, štai Europos klubai nori didesnių kvotų, kad leistina būtu dalyvauti keliems klubams iš vienos valstybės. O paskui tie patys klubai, jų vadovai, treneriai, verkšlena neva blogi rezultatai dėl to kad žaidė toje taurėje. Na FIFA, tai vėl viską daro dėl pinigų. Daugiau dalyvių klubų, ypač didžiųjų klubų, su gausiomis fanų gretomis. Daugiau žiūrovų, daugiau ir brangesnės transliacijos, daugiau reklamos pinigų.

    • 4