• 9822bnk (IP: cd92e0851)

    Vokietija lyg senas dyzelinis Mersedesas tarp elektromobilių. Noeris kalba tik grojant Vokietijos himnui, šokėjas Sane turbūt miega su Nagelsmanu. Virtzui nesukūriamos erdvės. Ką jie gali daugiausia pasiekti,tai ketvirtfinalis su didelės sėkmės pagalba. Dėl Pavlovičiaus pražangos ir ***ų komentatorių su jų teisėjavimo ekspertų išvadomis. Tame epizode daugiau buvo vaidybos ir teisėja bei VAR tą akcentavo . Tęsiant vokiečių atakai ,"nukentėjęs" gulėdamas stebėjo kuo viskas baigsis. Ir dar . Tie mūsų komentatoriai pripratę prie Europos teisėjavimo kur kiekvienas pirstelėjimas baudžiamas kortelėmis arba peržiūrimas VAR,kur futbolas tampa brangių Cirque de Soleil. Čia pasaulio futbolo čempionatas kuriame žaidžia ir teisėjauja žmonės iš viso pasaulio ir kur dar likęs skausmas be vaidybos

    • -2
  • Llaurynas (IP: a07a8261c)
    doci (IP: fd2383c07)

    Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti

    VAR dar nebuvo monitoriu isijunge, arba perkaito sauleje

    • 1
  • doci (IP: fd2383c07)

    Ar kas kada paaiškins, kokiu būdu VAR leido užskaityti vokiečių įvartį? Visai smagu, kad Ekvadoras, kuriam taip smarkiai nesisekė, praėjo. Potencialo nemažai turi, gali ir nustebinti

    • 6
  • ROPE22 (IP: abf16bc6b)

    Vokiškasis Ronaldo vartuose dar pridarys bėdų. Čia ne Bayern, jo pastovias kliurkas žvėrišku puolimu užmaskuoti bus sunku. Prieš Ekvadorą nieko neturiu - gera, įdomi komanda. Bet Kvitkausko (įdomu kiek pastatė?) ir jo klapčiuko Krasnicko neslepiamas simpatizavimas ir inkštimas nuo pat rungtynių pradžios verčia turėti komandą, kurios iškritimo norėčiau kuo greitesnio. Galima bus žiūrėti visas likusias rungtynes SU GARSU.

    • 3
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    gerai ,kas ekvadoras pateko i atkrintamasias,jiems juodai nesiseke pries kurosao ,ten daug progu ,virpstu buvo o baigesi 0-0 ,tikrai tada buvo verti pergales .O snd vokieciams nieko nereiske rungtynes ,o ekvadoras uzsivede ,kovojo tik del 3 tasku .Ir dar vokieciai imuse tikrai po teiseju klaidos

    • 10