• Lietuvaitė 2026 (IP: 90897a3d4)

    Rusijoj ir Ukrainoj vyks 2038-ų metų čempionatas!

    • -1
  • Kenedis (IP: e507da7b5)

    galetu kokioj Japonijoj vykti. Nepasiseke su Olimpinem per Covida

    • 1
  • Llaurynas (IP: 2a5ccba99)

    Europa turi rengti, cia daugiausia saliu kurios pajegtu ir turi pakankamai stadionu. Olandija su Belgija pvz.

    • 1
  • DonatasV (IP: 0b359c08f)

    Šiaip ta taisyklė, kad tame pačiame žemyne per 8m negalima manau neturi racijos. Nes dabar patys pradėjo rengti keliuose žemynuose, kaip kad vienu metu Europa, Afrika, Pietų Amerika. Ir dėl tų kelių mačų Pietų Amerikoje ji iškrenta. Manau, kad tiesiog nereiktu rengti du kartus iš eilės tame pačiame žemyne. Tai jeigu vyksta 2034 Azijoje, 2038 galėtu vykti visur išskyrus Aziją.

    • -2
  • Liolek (IP: 3260ed969)

    Australija gali grįžti į Okeanija rengti su Zelandija, bet to nebus, nes rengs Amerika vėl 2038 pinigai svarbiausiai. Copa America 2028 beje jau baigia suderinti vyks Amerikoje 2 kartą iš eilės pinigai dabar svarbiausia.

    • -2
  • Baryga (IP: 8bb789215)

    Australija manau kartu galėtų su Naująja Zelandija rengti 2038 čempionatą kaip kad su pasaulio moterų PČ 2023 darė

    • -1