Dienos nuotrauka
Kaip Jordanijoje stebimos pasaulio čempionato kovos
(2)
Man tai is nieko vartytis nereikia. Tiesiog netikejau jog toks kvailys kaip tu kazka sugeba daugiau nei spjaudytis komentaruose. O tave kazkas isprievartavo su Zemaitaicio kauke jog jis tau rent-free galvoje gyvena po kiekvienu komentaru futbolo portale?
O Remyga,čia tu? O šiaip,labai gaila kad tau gyvenime teko tai patirti,matau kad tai paliko dideli randą tavo gyvenime.Užuojauta tau.O mano atveju tai tik pastebejimai po postu futbolo portale,kurie yra labai susiję su nagrinejama tema. Žinau esi per daug kvailas tai pastebėti ar suprasti,bet minejau ir daugiau pavardžių.
Tu durneli,pradejai vartytis iš gaidžio? Čia tau asmeniškai ištraukiau info kurios tiki jog negalima rasti. O kas sakė,kad viena diena sužlugdytu ekonomiką,kas prezidentas iš savo kisenes mokes valstybiniam sektoriui kuris nedirba ta dieną? Kas toliau,dar viena nedarbo diena po play off pergalės? Tiesiog,vietinis žemaitaitis susikrovė politinį kapitalą šalies sąskaita. Didelis ar mažas poveikis,bet tai išlaidos šalies biudžetui ar ne,genijau?
Man tai is nieko vartytis nereikia. Tiesiog netikejau jog toks kvailys kaip tu kazka sugeba daugiau nei spjaudytis komentaruose. O tave kazkas isprievartavo su Zemaitaicio kauke jog jis tau rent-free galvoje gyvena po kiekvienu komentaru futbolo portale?
Radai! Uzteko mano vieno trumpo sakinio tave paskatint apsisviest kiek nedaug toks valstybes triukas atsilieptu jiems vienai dienai (juk nekalbame apie daznus atvejus). Net sios dienos publikuota straipsni atkrapstei. Matai, sugebi siektiek daugiau nei izeidinet random internautus ir speliot kuo futbolo gerbejai uzsiima gyvenime :)
Tu durneli,pradejai vartytis iš gaidžio? Čia tau asmeniškai ištraukiau info kurios tiki jog negalima rasti. O kas sakė,kad viena diena sužlugdytu ekonomiką,kas prezidentas iš savo kisenes mokes valstybiniam sektoriui kuris nedirba ta dieną? Kas toliau,dar viena nedarbo diena po play off pergalės? Tiesiog,vietinis žemaitaitis susikrovė politinį kapitalą šalies sąskaita. Didelis ar mažas poveikis,bet tai išlaidos šalies biudžetui ar ne,genijau?
Nuoširdžiai tiki kad nerasčiau info internete? Specialiai tau,kažkur per 30sek. radau šią info:Bruto prarasta veikla apie 350 mln. JAV dolerių.Tikėtinas grynasis ekonominis poveikis maždaug 100–200 mln. JAV dolerių, priklausomai nuo to, kiek veiklos bus atidėta, o kiek prarasta visam laikui.Didžiausi nuostoliai tenka:eksporto logistikai;gamybai;viešajam administravimui;smulkiajam verslui, kuris tą dieną nedirba.Tuo pačiu kai kurie sektoriai gali laimėti:restoranai;kavinės ir barai;viešbučiai;renginių organizatoriai; mažmeninė prekyba maistu ir gėrimais. Labiausiai tikėtinas scenarijus yra toks: vienkartinė nedarbo diena Ekvadorui sukels apie 100–200 mln. JAV dolerių gryną ekonominį nuostolį...Taigi,apie tavo galvą ir išsilavinimą jau galima gana tiksliai spręsti
Radai! Uzteko mano vieno trumpo sakinio tave paskatint apsisviest kiek nedaug toks valstybes triukas atsilieptu jiems vienai dienai (juk nekalbame apie daznus atvejus). Net sios dienos publikuota straipsni atkrapstei. Matai, sugebi siektiek daugiau nei izeidinet random internautus ir speliot kuo futbolo gerbejai uzsiima gyvenime :)
Nuosirdziai tikiu jog tu nerastum informacijos internete koki minimalu poveiki bendram BVP turi tokia laisva diena. Kokie sektoriai dirba, kokiems minusas ir kokiems pliusas. Dirbi rankomis, ne galva, tai ir komentaras atitinkamas pagal issilavinima.
Nuoširdžiai tiki kad nerasčiau info internete? Specialiai tau,kažkur per 30sek. radau šią info:Bruto prarasta veikla apie 350 mln. JAV dolerių.Tikėtinas grynasis ekonominis poveikis maždaug 100–200 mln. JAV dolerių, priklausomai nuo to, kiek veiklos bus atidėta, o kiek prarasta visam laikui.Didžiausi nuostoliai tenka:eksporto logistikai;gamybai;viešajam administravimui;smulkiajam verslui, kuris tą dieną nedirba.Tuo pačiu kai kurie sektoriai gali laimėti:restoranai;kavinės ir barai;viešbučiai;renginių organizatoriai; mažmeninė prekyba maistu ir gėrimais. Labiausiai tikėtinas scenarijus yra toks: vienkartinė nedarbo diena Ekvadorui sukels apie 100–200 mln. JAV dolerių gryną ekonominį nuostolį...Taigi,apie tavo galvą ir išsilavinimą jau galima gana tiksliai spręsti
Nuosirdziai tikiu jog tu nerastum informacijos internete koki minimalu poveiki bendram BVP turi tokia laisva diena. Kokie sektoriai dirba, kokiems minusas ir kokiems pliusas. Dirbi rankomis, ne galva, tai ir komentaras atitinkamas pagal issilavinima.
Kloune,valstybinis sektorius nedirba,bet mokami atlyginimai. Katastrofa neįvyks del vienos dienos,bet neigiamas poveikis ekonomikai bus. Kas toliau,po pergales play off dar viena nedarbo diena? Specialiai tau genijau su aukstuoju išsilavinimu(nors įsitikines kad lauki kol ikris pašalpa arba geriausiu atveju stumdai konteinerius Maximoje)šiek tiek info:vienkartinė nedarbo diena Ekvadorui sukeltų apie 100–200 mln. JAV dolerių gryną ekonominį nuostolį, tačiau šalies mastu tai nėra toks dydis, kuris turėtų pastebimą ilgalaikį poveikį metiniam BVP ar viešiesiems finansams. Daug svarbiau būtų, jei tokie sprendimai taptų dažni – tuomet jų poveikis pradėtų kauptis. Argentina ir Brazilija neskelbia nedarbo dienų net laimejus Pasaulio taure,del ekonomikos dydžio ir poveikio jai. Bet tokios nedideles šalies kaip Ekvadoras vietiniam žemaitaiciui vieni niekai susikrauti politinį palankuma šalies ekonomikos sąskaita
Tik atsilikes zmogus gali sakyti, kad tai yra sveikintina. Is ekonomines ir verslo puses cia yra labai blogai, bet gal kai ekonomikos nera tai ***
Eik dirbt
Nekreipk demesio,čia gi darbo parcijos,žemaitaičio elektoratas renkasi,bedarbiai,pašalpiniai. Tie patys keli etatiniai veikėjai abėcėlė,lfc ir kiti kurie ir tokiomis dienomis neturi ką veikti. Jiems tik duok nedarbo dienu,biuleteniu,kad tik dirbti nereiketu. Nei Prancuzija,nei Vokietija neskelbė nedarbo dienų kai jie tapo pasaulio čempionais,nes tai poveikis ekonomikai,BVP praradimas. Kodėl nestebina kad tai vyksta Pietų Amerikoje,šalyje su 30% gyventoju gyvenanciu žemiau skurdo ribos,su viena didžiausia korupcija pasaulyje. Tokios šalys žemaitaičiu,viktarų,orlausku ir panasiu padugnių šroto rojus. Šitie tai apdalintu nedarbo dienomis
Nuosirdziai tikiu jog tu nerastum informacijos internete koki minimalu poveiki bendram BVP turi tokia laisva diena. Kokie sektoriai dirba, kokiems minusas ir kokiems pliusas. Dirbi rankomis, ne galva, tai ir komentaras atitinkamas pagal issilavinima.
Gausiu minusų, bet pasakysiu ką galvoju. Čia yra elemantarus populizmas, politikas tiesiog joja ant sportininkų nuopelnų. Ir šiaip, tokie dalykai yra planuojami, kaip nedarbo dienos ir pan. O ne kažkas vakaro, pasibaigus mačui staiga paskelbia nedarbo dieną. Ar suvokiate kiek tai problemų buvo pridaryta, kai niekas tam nesiruošė, įmonės ir įstaigos turėjo dirbti, bet nedirba. Ir šiaip kaži, ar norėtum gyventi toje šalyje, kurią valdo toks šaunuolis prezidentas. Šalis kuri turi rimtų problemų su narkotikų mafija, skurdas, korpucija, nesaugumas.
Nekreipk demesio,čia gi darbo parcijos,žemaitaičio elektoratas renkasi,bedarbiai,pašalpiniai. Tie patys keli etatiniai veikėjai abėcėlė,lfc ir kiti kurie ir tokiomis dienomis neturi ką veikti. Jiems tik duok nedarbo dienu,biuleteniu,kad tik dirbti nereiketu. Nei Prancuzija,nei Vokietija neskelbė nedarbo dienų kai jie tapo pasaulio čempionais,nes tai poveikis ekonomikai,BVP praradimas. Kodėl nestebina kad tai vyksta Pietų Amerikoje,šalyje su 30% gyventoju gyvenanciu žemiau skurdo ribos,su viena didžiausia korupcija pasaulyje. Tokios šalys žemaitaičiu,viktarų,orlausku ir panasiu padugnių šroto rojus. Šitie tai apdalintu nedarbo dienomis
Visiškas de. Bilas!
Nors viesai neprisipazintum unitedo malalietka
Musu prezidentas butu virsvalandziu prideja 😂
Visiškas de. Bilas!
Musu prezidentas butu virsvalandziu prideja 😂
Gausiu minusų, bet pasakysiu ką galvoju. Čia yra elemantarus populizmas, politikas tiesiog joja ant sportininkų nuopelnų. Ir šiaip, tokie dalykai yra planuojami, kaip nedarbo dienos ir pan. O ne kažkas vakaro, pasibaigus mačui staiga paskelbia nedarbo dieną. Ar suvokiate kiek tai problemų buvo pridaryta, kai niekas tam nesiruošė, įmonės ir įstaigos turėjo dirbti, bet nedirba. Ir šiaip kaži, ar norėtum gyventi toje šalyje, kurią valdo toks šaunuolis prezidentas. Šalis kuri turi rimtų problemų su narkotikų mafija, skurdas, korpucija, nesaugumas.
Se tau minusa, Stano! Portalas skirtas futbolui ir boomeriu marazmu cia nenorim matyt. Slove Ekvadoro prezidentui!
va cia tai prezidentas
Gausiu minusų, bet pasakysiu ką galvoju. Čia yra elemantarus populizmas, politikas tiesiog joja ant sportininkų nuopelnų. Ir šiaip, tokie dalykai yra planuojami, kaip nedarbo dienos ir pan. O ne kažkas vakaro, pasibaigus mačui staiga paskelbia nedarbo dieną. Ar suvokiate kiek tai problemų buvo pridaryta, kai niekas tam nesiruošė, įmonės ir įstaigos turėjo dirbti, bet nedirba. Ir šiaip kaži, ar norėtum gyventi toje šalyje, kurią valdo toks šaunuolis prezidentas. Šalis kuri turi rimtų problemų su narkotikų mafija, skurdas, korpucija, nesaugumas.
O is kur jie garantuoti kad su Meksika? Dar juk ne visos 3 vietos zinomos