Anglijos lygos taurė: "Man City" be didesnio pasipriešinimo įveikė "Man Utd"

Antradienį vakare Anglijos lygos taurėje buvo sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės tarp Mančesterio klubų.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" metė iššūkį savo kaimynams "Manchester City" futbolininkams. Pirmajame kėlinyje šansų šeimininkams nepalikę "miestiečiai" iškovojo pergalę rezultatu 3:1 ir priartėjo prie finalo.

"Man City" iniciatyvos ėmėsi nuo pat pirmų minučių. Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė – 17-ąją minutę Bernardo Silva įspūdingu šūviu iš maždaug 20 metrų išvedė svečius į priekį.

"Man Utd" neišvengė klaidų gynyboje ir 33-ąją minutę dar kartą traukė kamuolį iš savo vartų. Riyadas Mahrezas po puikaus B. Silvos perdavimo išbėgo vienas prieš Davidą De Gea ir suklaidinęs jį padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Ties šiuo įvarčiu "raudonųjų velnių" košmaras nesibaigė – vos po šešių minučių rezultatas tapo triuškinantis, kai Andreasas Pereira po fantastiško Kevino De Bruyne reido nukreipė kamuolį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" futbolininkai žaidė geriau. Nuo pat pradžių nebuvo leidžiama "Man City" ekipai lengvai kontroliuoti kamuolį, o puolime atsirado daugiau aštrumo.

70-ąją minutę Marcusui Rashfordui pavyko sušvelninti atsilikimą, kai jam puikų perdavimą tarp "Man City" gynėjų atliko Masonas Greenwoodas.

Per likusį laiką komandos daugiau nebeįmušė, tačiau galutinis rezultatas skelbė užtikrintą "Man City" pergalę.

Atsakomosios rungtynės "Etihad" tvirtovėje įvyks sausio 29-ąją dieną.

"Man Utd" 1 - 3 "Man City"
17' [0 - 1] B. Silva
33' [0 - 2] R. Mahrez
39' [0 - 3] A. Pereira (į savus vartus)
70' [1 - 3] M. Rashford

Startinės sudėtys:

"Man Utd": De Gea; Wan-Bissaka, Jones, Lindelof, Williams; Fred, Pereira, Lingard; Greenwood, James, Rashford.

"Man City": Bravo; Walker, Otamendi, Fernandinho, Mendy; Rodrigo, Gundogan, De Bruyne; Mahrez, Bernardo, Sterling.