Vienas is mano megstamiausiu visu laiku zaideju, bet nemanau kad dabar vokieciai individualiai silpnesni nei seniau, visi zaidzia geruose klubuose. Bet tada komanda buvo geresne tikrai, taip kad laikas parodys ar Tuchelis buvo teisus sakydamas kad jam nereikia geriausiu zaideju, o reikia geriausios komandos