Kosmosas, kai prisimeni kaip CR7 elgės pats būdamas vaikas 2004. Vaikis tiesiog buvo prilipęs prie Luis Figo, jo rūbus net nešiojo, mokinos visko iš jo, visiška pagarba ir paklusnumas buvo. Gaila šiais laikais labai pasigendu pagarbos vyresniems.
Manau ir visi Brazilų fanai supranta, kad jis paiimtas kaip Talismanas ir iš pagarbos jo karjerai. Yra Cunha, Vinicius, Raphinha. Tad nebent dabar su Škotais nuo suolelio jei aiškesnis rezultatas bus.