Vienas is mano megstamiausiu visu laiku zaideju, bet nemanau kad dabar vokieciai individualiai silpnesni nei seniau, visi zaidzia geruose klubuose. Bet tada komanda buvo geresne tikrai, taip kad laikas parodys ar Tuchelis buvo teisus sakydamas kad jam nereikia geriausiu zaideju, o reikia geriausios komandos
Nereikia čia jau perdet ,pats žinai kad tai būtų jau nesąmonė.Bet 48 pats tas man ..Bet būna ir neydomiu rungtynių tarp favoritų,o būna įdomių tarp silpnesnių.Taigi visokių pasitaiko