Tikrai raip, nors negali sakyti, kad pogrupiai buvo neįdomūs. Ir siurprizų, ir įtampos buvo. Bet dabar siurprizai jau bus lemtingi, o tai leis mums grožėtis žūtbūtinėmis kovomis 💪
Kairė pusė tai baisi, o dešinė tai kažkaip net net keista. Burtai sukrito? Bet turbūt tik Portugalai ir Urugvajus sužaidė kiek žemiau galimybių ir užėmė žemesnes vietas. Neįdomu kai sumeta silpnus su silpnais, o stiprius su stipriais. Bet turiu mažytę viltį, kad kažkas iš dešinės pusės suspjbdės ir pateiks siurprizų.