• kei... (IP: f31a83dc8)

    tik ne uz afrika

    • 1
  • Lukutiss (IP: 9b787b9dd)

    Kas siandien palaikysite europos komanda? 🙄

    • 0
  • DonatasV (IP: 058f676b6)
    Llaurynas (IP: 612d8fa2a)

    22 valanda puikus laikas ziurejimui, reikia tiketis gero maco, o ne Australijos - Paragvajaus nesamones

    Įdomus tu žmogus, supranti kad yra skirtingos laiko juostos ir kas mums nesąmonė 5val. ryto, nors nematau jokios nesąmonės. Tai tuo tarpu JAV vakarų pakrantėje buvo 7val. vakaro, kas yra geras laikas. Taip pat Paragvajuje, kuris žaidė 22val. vakaro, kas jiem tinka žiūrėti. Australija vidurdienis 12val.

    • 0
  • Llaurynas (IP: 612d8fa2a)

    22 valanda puikus laikas ziurejimui, reikia tiketis gero maco, o ne Australijos - Paragvajaus nesamones

    • 0
  • Mykymauzas (IP: f2a836558)
    Marčius33 (IP: 032c1635c)

    Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.

    Holandas per intervių sakė kad tikriausiai mes gausime nuo France. To ir palinkėkim

    • -1
  • Marčius33 (IP: 032c1635c)

    Kažkodėl nuojauta, kad prancūzams pakraus.. Ir norisi labai, kad Norvegai eitų toli, nors abiem kiek garantuotas kelialapis, svarbu Hallandas neužsidarytų, kaip per visas svarbias varžybas.

    • 3