Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

L. Messi susidūrė su šešerius metus neregėta įvarčių sausra


"Barcelona" žvaigždei Lioneliui Messi pastaruoju metu nesiseka pralaužti varžovų vartų.

Šeštadienį "Barcelona" Ispanijos pirmenybėse nugalėjo Madrido "Getafe", tačiau nė vienas iš dviejų įvarčių nekrito po L. Messi smūgio.

Argentinietis be įvarčio žaidžia jau ketverias rungtynes iš eilės. Paskutinį kartą įvarčių sausrą jam teko išgyventi 2014 metais, kai nepasižymėjo aštuonis susitikimus iš eilės.

Nors ir įvarčių sąskaitą pastaruoju metu nesipildo, L. Messi gali pasigirti kitu ginklu – jis tų rungtynių metų, kai neįmušė įvarčio, atliko net šešis rezultatyvius perdavimus.

Iš viso šiame sezone L. Messi per visuose turnyruose sužaistas 27 rungtynes yra įmušęs 19 įvarčių ir atlikęs 16 rez. perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 10 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (28)

GedBuz
 GedBuz
5 29 02-16 14:38
Žaidžia jis gerai ir naudingai, jokios panikos čia nėra, o kad Messi ir Robaldo nebėra tokie, kaip anksčiau, tai niekam nekyla abejonių. Bet kuriuo atveju jie top klasės žaidėjai, pabandyk tik duoti šiek tiek laisvės ir tos bankės eis. Batelius ir balionus jau jiems derėtų pamiršti ????
Grifas
 Grifas
13 28 02-16 14:40
Kas neskaite straipsnio o tik antraste ir neziuri varzybu,tai jums pamastymui priminsiu,kad jis jau turi 16 assist
4 10 02-16 18:00
Kur Vaidoshius ? Jei čia būtų straipsnis apie Ronaldo jau būtų visa pastraipa parašes...
 0000
0 2 02-17 11:58
Bet tai kaip aukštai užsikėlė kartelę sau Messi . Laimėjo 3/4 rungtynių, paasistavo 6(!) įvarčiam iš 7 per tas 4 rungtynes, o antraštės jau skelbia, kad "susidūrė su šešerius metus neregėta įvarčių sausra". Rimtai, 4 rungtynės jau įvarčių sausra?
5 7 02-16 21:20
Vaidoshius:
Niekada kaip ir visas futbolo pasaulis nesupratau to šiukšlių perdėto pendelių ir tapinų ant lėkštutės dievinimo, todėl Messi 99% futbolo pasaulio ir vadinamas geriausiu istorijoje, o Penaldo į top10 netraukiamas. Vien ką pasako faktas, kad Messi lošdamas atakuojančiu saugu muša daugiau golų negu absoliučiai visi puolėjai, kurie tik užbaiginėja atakas. Čia absoliučiai nesveiko Messi dominavimo rodymas, jis kartu yra ir geriausias atakuojantis saugas, ir geriausias puolėjas, ir jau tampa geriausiu centro saugu. Kadangi futbolo popsui nelabai naudinga toks Messi absoliutus dominavimas, tai labai mažai kas kalba apie visokias mikro statistikas, kurios parodo tikrą žaidėjo įtaką visame žaidime, kartas nuo karto tik Twiteryje visokie Optos ir Whoscored įmeta paranormalių Messi rodiklių grafiškus palyginimus su kitais savo srityje dominuojančiais žaidėjais ir Messi visur visus smarkiai deda į pavėsį. Tai čia tokia "sausra", kai kiekvienas rungtynes iš eilės Messi yra naudingiausias rungtynių žaidėjas kažkaip net graudu žiūrėti :D Aišku norėtųsi, kad Messi 2012 stiliumi taptų tik grynu puolėju, smeigtų po 100 golų per sezoną ir užmestų šiukšlėms ant snukio eilinį skreplį, bet tai ką jis daro dabar yra trigubai sudėtingiau negu laukti padačių ant sidabrinės lėkštutės ir apsišaukti geriausiu :D O šiaip ši "sausra" falo verta, tiek vakar, tiek su Betisu vartininkai ištraukė ne vieną ir ne du kosTminius, tai nelabai ką reiškia. Ir čia ne Rubentuso makleriai, kad gautų vidutiniškai po pendelį per grajų ir Tapinaldo lavonas visą grajų atlikęs žiūrovo vaidmenį įridenęs eilinį ne savo uždirbtą pendelį iš pačio chujoviausio komandos žaidėjo pakylą į 4-5 pagal naudingumą žaidėją bei savaime suprantama apsišaukia save geriausiu :D Kaip sakoma šiame žaidime yra lygiai, Messi ir visi kiti likę.
siuksle esi tu ir trioxalas ;DDD bijantis susimatyti