Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Tragiškai žuvęs E. Sala "Cardiff" klubui buvo parduotas prieš savo norą


lrytas.lt 2019-05-25 11:55:45 FC Nantes Atlantique Cardiff City F.C.

„Jis tik nori mane išsiųsti į „Cardiff City“ klubą, nes gaus daug pinigų. Jis nori, kad aš ten vykčiau ir niekam neįdomu, ko noriu aš. Jam svarbu tik pinigai“, – tokie tragiškai žuvusio futbolininko Emiliano Salos žodžiai prieš nelaimę buvo paviešinti „L’Équipe“ tyrime.

28-erių argentinietis tapo „Nantes“ futbolo klubo savininko sūnaus Francko Kitos įrankiu uždirbti 15 milijonų eurų. Futbolininkas sausio 19 dieną buvo parduotas „Cardiff City“ komandai, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad toks perėjimas jam kainavo gyvybę.

Puolėjas išskrido iš Kardifo pasirašęs dokumentus ir sugrįžo į Nantą pasiimti asmeninių daiktų ir atsisveikinti su Prancūzijos komandos draugais bei klubo personalu. Tačiau jis taip ir nepasiekė Velso sostinės ir nepradėjo žaisti „Premier“ lygoje.

Sausio 21 dieną E.Sala išskrido lėktuvu „Piper PA-46 Malibu“ iš Prancūzijos Nanteso miesto į Kardifą. Orlaivis dingo iš radarų ekranų būdamas maždaug už 20 km į šiaurę nuo Gernsio salos. Lėktuve be E.Sala buvo pilotas Dave'as Ibbotsonas. 

Oficialios sudužusio lėktuvo paieškos buvo nutrauktos po kelių dienų, tad E.Sala artimieji samdėsi privačią bendrovę paieškoms tęsti, kurie po savaitės rado nuolaužas ir futbolininko kūną.

Atskleista, kad futbolininkas nebijojo persikelti į „Cardiff City“, tačiau ir nedegė noru. Jam buvo pasiūlytas žymiai pelningesnis kontraktas, tačiau E.Sala toks pasiūlymas nedomino iš futbolo pusės.

„Tiesa, kad kontraktas yra geras, tačiau manęs tai nelabai domina iš futbolo perspektyvos. Aš nebijau persikelti į Velsą, nes aš visą laiką savo karjerą sunkiai dirbau. Mano agentas irgi nenorėjo, kad aš ten vykčiau. Bet aš neslepiu noro pasirašyti geresnio kontrakto ir išvykti iš „Nantes“ klubo“, – prieš tragišką skrydį su artimaisiais kalbėjo E.Sala.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes