Nors ir nelaikomi favoritais imti PC titulą,bet kad tai rimtas priešininkas,visi supranta.Man jų puolimas stipresnis už gynybą,bet turi gerą vartininką.
Nustokim vadinti 18k stadioną nacionaliniu. Jis galėtų vadintis Akropolio, Žalgirio, Vilniaus, nes nacionalinis bent kokiuss 25k turėtų ir tai sunkiai patemptų tokį pavadinimą