siaip haitis visumoj tikrai geriau zaide uz skotus ,kaip jie tada sugebejo jiems pralosti 0-1 O Dabar su nuliu tasku namo ,kaip ir skotai su 3 ,bet -3 ivarciu santykiu ,sansu beceik neturi,Priesinosi gerai moroko rinktiniai tikrai
Kaaip tu gali galvoti kazka naujo, besikartojantiems ivykiams? Tarki kiekviena diena sninga, tai nesakysi, kad oi kaip karsta, vien tam, kad kazka naujo sugalvot, Faktu konstatavime vietos improvizacijai nera