Tuoj dar sumąstys minutines ir reklamines pertraukėles varžybų metu. Atrodo būna pagauna ritmą komanda ir bam ilsėtis bei vėl žaidimas lėtas ir niūrus kol įsivažiuoja žaidėjai. Kažkokia nesąmonė. Čia ir lygios sąlygos negalioja, dabar jaunesni žaidėjai greičiau susigrąžina jėgas, o vyresni aptingsta kol raumenynas ima vėl dirbt.
H. Kanes iš 4 metrų paleido bombike dievui į langus .... jau kas kas , bet jis maniau tokių klaidų nepadarys , bet nutinka ir jam , visi žmonės , kalk pažeme ir kad pataikysi procentas išauga 50 kart , kiek smūgių matome lekiant į padanges
Kosmosas, kai prisimeni kaip CR7 elgės pats būdamas vaikas 2004. Vaikis tiesiog buvo prilipęs prie Luis Figo, jo rūbus net nešiojo, mokinos visko iš jo, visiška pagarba ir paklusnumas buvo. Gaila šiais laikais labai pasigendu pagarbos vyresniems.
Manau ir visi Brazilų fanai supranta, kad jis paiimtas kaip Talismanas ir iš pagarbos jo karjerai. Yra Cunha, Vinicius, Raphinha. Tad nebent dabar su Škotais nuo suolelio jei aiškesnis rezultatas bus.