• Werq5 (IP: facac5d69)

    Tai kad KŽ pilnai kontroliavo rungtynes, du trečdalius buvo su kamuoliu, prikūrė momentų, o VŽ įmušė netyčiuką, tiesiog pasisekė - ir čia jau atsigavęs VŽ?;))) tegul tik jis nejuokina

    • 9
  • Plintusass (IP: 3450072b7)

    Ta prasme jis savo priklausomybes įvardina, kaip komandai reikalingą emocinio užtaiso bombą.... Nei logikos, nei prasmės, o ir džiaugtis nelabai ko yra, nes pats žaidimas tai buvo tragedija

    • 1
  • pagalba (IP: 9f4c54031)
    Ricina (IP: d5adfbc04)

    Kas tas finalinis stalas?

    pokerio lošime čia, panašu, kad grįžo prie senų įpročių

    • 8
  • Ricina (IP: d5adfbc04)

    Kas tas finalinis stalas?

    • 11
  • buru5 (IP: 75a2ac540)

    Visada skeptiskai ziurejau i Tapina, bet dabar gauna tiek heito kad pradedu palaikyt

    • -6
  • Pucas (IP: aa4a1c0ac)

    Kol kas džiaugtis VŽ reikia tyliau, nes pirmos 20 min. buvo tragiškos. Kažkokie teigiami pokyčiai šmėksteli, bet darbo dar pilnos rankos visose grandyse, o ypač gynyboje. Viena kregždė - ne pavasaris!

    • 26
  • kiero (IP: 42caaa222)

    ar jis gauna klube atlyginima kaip kalnietis?

    • -5
  • Arturcik (IP: 172f9e3d9)

    Po pralaimejimu - tyla, po pergaliu jau bazarina😂😂

    • 28