ČL dienos rungtynės: „Milan“ nukovė PSG © scanpix.lt nuotr.

Antradienį futbolo gerbėjus prie televizorių ekranų prikaustė UEFA Čempionų lygos dvikova Milane.

Vietos „Milan“ komanda priėmė Paryžiaus „Saint Germain“ klubą ir mėgino iškovoti gyvybiškai svarbią pergalę.

„Serie A“ eipos gerbėjai paruošė ypatingą sutikimą savo buvusiam dievukui Gianluigi Donnarummai, kuris prieš porą metų atsisakė pratęsti sutartį ir kaip laisvasis agentas išvyko į PSG.

Susitikime 2:1 triumfavo „Milan“.

Pirmieji mače pasižymėjo svečiai, kai jau devintą minutę po kampinio pasižymėjo gynėjas M. Škriniaras – 0:1.

Šeimininkų atsakymo ilgai laukti nereikėjo – 12–ąją min. R. Leao fantastiškai pakartojo atšokusį kamuolį ir smūgiu per save išlygino rezultatą.

Lemiamas įvartis krito 50–ąją min., kai O. Giroud meistriškai sužaidė „antrame aukšte“ ir nepaliko šansų G. Donnarummai – 2:1.

Pasiekę pergalę italai išsaugojo neblogas galimybes prasibrauti į aštuntfinalio etapą.