Dienos nuotrauka
Kaip Jordanijoje stebimos pasaulio čempionato kovos
(1)
Jeigu atvirai, tai man čia jau primena pensininkų kalbas iš serijos "mūsų laikais taip nebūdavo", "mes daugiau dirbdavome" ir pan. Visiškai nesutinku, kad vokiečiai nėra top lygio Pasaulio rinktinė. Ok pralaimėjo jie Ekvadorui, feilas, bet kam nepasitaiko? Išėjo jie iš grupės, išėjo pirmoje vietoje, kas yra svarbiausia ir dabar reikia koncentruotis į atkrintamas. O ne saviems apie savus negatyvą pilti.
po 2014m kai brazilijoj vokietija iskovojo PC titula ,jie 2018 ir 2022 m net is grupiu neisejo .Labai didele krize buvo pas tokia futbolo granda.Dabar jau is grupes iseita ,o kaip bus toliau matysim ,nors ,kaip zinoma specialistai jiems titulo neprognozuoja
100% teisus Švaini. Tai labai ribotų galimybių komanda. Dramblio kaulus įveikė tik atsitiktinumo dėka,gal pasiseks 1/16 bet tuo viskas baigsis. Laikas Vokietiją treniruoti geriausiems - Klopas,Tuchelis gal net Kompany