Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Marcas-Andre ter Stegenas: "Messi ir Neymaras - normalūs žmonės"


Šią vasarą į "Barcelona" ekipą iš Menchengladbacho "Borussia" ekipos persikėlęs Marcas-Andre ter Stegenas Vokietijos dienraščio "Bild" žurnalistams papasakojo apie naują savo gyvenimo etapą Katalonijoje.
 
Vartininkas taip pat pasidalino mintimis apie debiutą Katalonijos klube, jo lyderius, sezono pradžioje patirtą nelemtą traumą ir ne itin pavykusias Čempionų lygos rungtynes su "Paris Saint-Germain".
 
Sulaukęs klausimo apie Lionelį Messi ir Neymarą, vokietis nepraleido progos pašmaikštauti: "Galiu garantuoti, kad abu jie yra normalūs žmonės. Messi ir Neymaras valgo, geria ir vaikšto į tualetą. Jei rimtai, abu jie yra puikūs žmonės, bet kada pasiruošę padėti, o man dabar tai yra svarbiausia".
 
M.-A. ter Stegenas pažymėjo, kad jis puikiai apsiprato Barselonoje, nors pati pradžia ir nebuvo labai lengva.
 
"Aš tikrai sunkiai bei atkakliai treniravausi ir galbūt turėjau galimybių žaisti daugiau, tačiau vėliau patyriau tą nelemtą dubens traumą. Tai nutiko labai netinkamu momentu, pačioje sezono pradžioje. Na, bet visos traumos patiriamos ne laiku ir ne vietoje", - pasakojo futbolininkas.
 
Vokietis vis tik pasidžiaugė, kad abu Čempionų lygos mačus pradėjo startinėje "Barcelona" sudėtyje, o tai, anot žaidėjo, jam buvo labai naudinga patirtis.
 
Tiesa, antrojo turo dvikovoje su "Paris Saint-Germain" Marcui-Andre kamuolį iš savo vartų tinklo teko traukti tris sykius, tačiau net ir tokia nesėkmė nepaveikė vartininko.
 
"Aš į viską žiūriu realiai ir blaiviai. Ruošiuosi būsimoms rungtynėms ir išvadas padarysiu neatsižvelgdamas į tai, kas rašoma žiniasklaidoje", - užtikrino vartininkas.
 
Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (0)

4 3 10-16 15:03
Tai ne bl*t nenormalūs, medikų eksperimentai tipo.